Навчальна програма Fun with Flupe підготувала для наших юних студентів пізнавальні пригоди у казковому світі віршів. Вивчати англійську разом із хлопчиком Paul Ward, веселою пухнастою “кляксою” Flupe та повною сюрпризів бабусею Granny Fix дуже легко, весело та ефективно.
На заняттях діти стикаються з безліччю різних ситуацій, шукають власні шляхи вирішення проблем.
Вивчаючи домашніх тварин і тварин на фермі, ми намагаємось їх приборкати на галявині та порахувати. Для закріплення часових форм Present Simple та Past Simple дітям потрібно дізнатися та розказати про таємні справи хлопчика Paul Ward на фермі. До того ж Paul дуже неуважний і частенько губить речі. Наші пошуки супроводжуються постійним наповненням словникового запасу та повторенням вже вивчених слів. Так, ми знайомимось з правильною вимовою й основними структурами англійського речення.
Вивчати частини тіла з пухнастою “кляксою” Flupe не просто. Адже вона постійно намагається заплутати допитливу малечу, називаючи невірно частини тіла.
Наша програма вчить дітей  нічого не приймати на віру просто так, перевіряючи висновки на практиці.
Також, ми на заняттях постійно створюємо щось своїми руками. Так ми краще запам’ятовуємо англійські слова, підтримуємо інтерес до логічних ігор.
У дітей розвивається творче мислення, зростає впевненість у власних можливостях, з’являється вміння використовувати нестандартні підходи.

Навчальна програма Fun with Flupe підходить як для дітей, які тільки починають вивчати англійську, так і для тих, які продовжують навчання після курсів для найменших студентів: Toddler’s Best Start або It’s a Baby Dragon.
Раді бачити Вас на наших заняттях разом з кляксою Flupe
Наш телефон: ? 068 633 71 00