Чи знайома Вам ситуація, коли діти встановлюють на Ваш телефон чи планшет купу ігор та додатків?

Допоможемо Вам скоротити цю кількість додатків аж до 1!

Мова піде про Kangi Club. Це навчально-пізнавальний інтернет-портал, який дозволить дитині самостійно продовжувати подорож у чарівний світ англійської мови разом із казковими героями.

На Kangi Club широкий вибір безкоштовних ігор, мультфільмів, пісень і розвиваючих завдань. За допомогою розміщеного на порталі контенту дитина може закріпити знання, отримані на уроці і з користю провести вільний час.

Ви зможете грати в безліч ігор на кожному із представлених курсів і співати пісні в розділі Song Club. Ігри розраховані на діток віком від 3 до 12 років на різноманітну тематику:
☑️ animals ? ? ?
☑️ food ? ? ?
☑️ birds? ? ?
☑️ professions ?‍? ?‍? ?‍✈️
☑️ transport ? ✈️ ?
☑️ house ? ? ?
☑️ clothes ? ? ?
☑️ colours ⚫️ ? ?
☑️ counting1⃣ 2⃣ 3⃣

Повна версія з іграми, відео та інтерактивним словничком доступна для студентів Helen Doron English. Учні Helen Doron English отримують персональні паролі і доступ до ігор і завдань, які відповідають урокам. Якщо Ви ще не є нашим студентом, Ви можете ознайомитися з іграми в гостьовій зоні.

В ігри можна грати на сайті kangiclub.com та через безкоштовно завантажені додатки для телефону чи планшету з аналогічною назвою Kangi Club.

Хто ще не встиг, швидше завантажуйте безкоштовний додаток #kangiclub, грайте і дізнавайтеся цікаві факти, поповнюйте словниковий запас із захоплюючими, цікавими іграми. Грайте і одночасно вчіть англійську! Уперед за веселими пригодами!

Запрошуємо на перший безкоштовний урок! ЗАПИСАТИСЬ!