Хоча це здається неймовірним, та зовсім скоро ми будемо святкувати Великдень. Свято, яке в цьому році нам доведеться пережити незвичайним чином. Проте, саме час повеселитися і попрактикуватися в англійській. Ось три великодні гри, які ви можете реалізувати вдома зі своїми дітьми.

Пасхальне яйце
Полювання на яйця - найвідоміше і веселе заняття. Перш за все, ідеальним було б ховати великодні яйця по всьому будинку. Але, в нашому випадку, замість шоколадних яєць діти знайдуть яйця з позначкою всередині. Коли ви відкриєте їх, у кожного з них буде фізична активність: стрибнути 7 разів, підбігти до вікна, обійти всю кімнату, потанцювати цілу пісню ... Таким чином, ми можемо розглянути частини тіла, дієслова, місця в будинку, прийменники і, перш за все, гарного провести часу.

Приколоти хвіст
Класична гра адаптована для нашого свята. Створення плаката й елементів для гри - вже само по собі дуже захоплююче. Ще більш кумедна частина настане, коли, з закритими очима, ми повинні дати гравцеві вказівки про те, куди причепити хвіст кролика. Ідеальна гра для відпрацювання прийменників англійською мовою, видачі наказів і вказівок (вправо, вліво, вгору, вниз) і, знову ж таки, частин тіла.

Жбурляння яйцями
З паперовими, картонними або пластиковими яйцями учасникам доведеться зіткнутися з проблемою потрапляння яєць у різні контейнери. Ми можемо попрактикуватися в англійській, змінивши деякі речі в грі: ми можемо поставити контейнери різних кольорів або присвоїти їм різні значення-бали, наприклад, 15, 25, 50, 100 ... Таким чином ми можемо позмагатися в математиці, виконуючи додавання балів, при кожному попаданні в контейнер. Якщо ми хочемо ускладнити завдання, ми можемо віднімати 5 балів кожен раз, коли яйце не попадає в контейнер, або мати спеціальний контейнер, який примножує бали на 3.