Сьогодні, обираючи школу англійської мови для своєї дитини, батьки стикаються з величезною кількістю пропозицій. Іноді вони схожі одна на одну, іноді кардинально відрізняються. Усі центри обіцяють результати. Але ж чи всі центри їх насправді дадуть? Інколи важко зрозуміти особливості методики та зрозуміти чим вона така ефективна.

Ми хочемо, щоб батьки, які приходять до нас, зрозуміли чим методика Хелен Дорон відрізняється від звичайних «Ігрових форм уроку». В нашому центрі форма подання нового матеріалу має під собою наукову основу і містить в собі 8 наукових принципів з навчання, які застосовуються протягом усього уроку. Сьогодні ми розповімо про частину з них.

1.                  Brain Gym – методика, коли за допомогою спеціально підібраних вправ організм координує роботу правої та лівої півкуль мозку та таким чином сприяє розвитку взаємодії тіла й інтелекту. Завдяки цьому новий навчальний матеріал сприймається і розумом, і тілом, а, значить, краще запам’ятовується.

2.                  Теорія множинного інтелекту. Автор цієї теорії Говард Гарднер стверджував, що дитина, яка довше чомусь навчається, не є менш розумною за ту, яка опановує ці знання швидше. Дитина, яка витрачає більше часу, може краще навчитися через інший підхід чи мати успіхи в чомусь іншому. Ця теорія пропонує кілька інших способів подання матеріалу: ритміко-музичний, тілесно-кінестетичний, просторовий, міжособистісний, внутрішньоособистісний та натуралістичний.

 

3.                  Метод Судзукі. Основною думкою цієї методики є те, що всі діти народжуються однаково талановитими. Відмінність лише в тому, чи розвивали здібності з ранніх років. Згідно з принципами Судзукі, величезне значення у навчанні мають такі чинники: активне прослуховування, мотивація, повторювання, покроковий підхід, пам’ять, словник, участь батьків, любов.

 

4.                  Метод Гленна Доманна. Відноситься до методології раннього розвитку. Вчений наполягав на тому, що будь-яке фізичне навантаження на дитину має бути комфортним та максимально невимушеним. Починати займатися по цьому методу можна з народження. Яскраві зображення з озвученням легко запам'ятовуються, не несуть додаткового навантаження на психіку дитини.

Це лише половина методів, що застосовуються на наших заняттях. Про другу частину ми розповімо пізніше. А поки запрошуємо всіх до центру «Helen Doron Кривий Ріг», щоб мати можливість особисто познайомитися з нами та прийняти участь у наших заняттях.