У центрі «Helen Doron Кривий Ріг» навчання проходить у невеликих групах від 4 до 8 чоловік. Процес вивчення англійської в таких колективах – це завжди весело та цікаво. Наші студенти дружні та доброзичливі. Вони приходять не тільки вчитися, а й зустрітися з друзями, поспілкуватися та поділитися новими досягненнями одне з одним.

Тож поки хтось ще роздумує, коли до нас приєднатися, ми хочемо розповісти чого вже дізналися наші студенти.

Навчання – це весело. Наші діти добре знають, що у центрі «Helen Doron Кривий Ріг» їх не змусять сидіти за партою або нудьгувати над книгою. Вони знають, що на кожному уроці їх чекають розваги та ігри, веселощі та гарний настрій.

Англійська – це легко. Учні спілкуються англійською з першого заняття і розуміють, що іноземна мова – це не страшно, а легко та цікаво. Вони слухають одне одного і звикають до різноманіття вимов та голосів, що в подальшому дозволить їм знайти спільну мову будь з ким.

Друзі – це підтримка. У колі приязних людей діти відчувають себе впевненіше. Не бояться робити помилки. Тому процес навчання проходить легко й невимушено.

Багато знати – це круто! Перебуваючи в колі одноліток, які знають та вміють більше, дитина починає прагнути більш високих досягнень. Здорова конкуренція дається навзнаки та відіграє позитивну роль в процесі навчання.

Запрошуємо всіх до нашого центру! Ми хочемо, щоб усі мали можливість впевнитися в тому, що навчання за методикою Хелен Дорон – це насправді кращий вибір для кожної дитини.